ZIG-ZAG neizdodās atspēlēties un LSSS U17 svin uzvaru

3. aprīlī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta Liepājas Amatieru hokeja čempionāta spēle, kurā spēkiem mērojās LSSS U17 pret “ZIG-ZAG”. Šāaj spēlē uzvaru svinēja LSSS U17 komanda – 7:3.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja LSSS U17 komandas spēlētājs Aigars Karulis (#29), otros vārtus komandas labā guva Daniels Bērziņš (#19), savukārt trešo vārtu guvumu panāca Matīss Strauss. Šajā periodā “ZIG-ZAG” neizdevās gūt vārtus un periods noslēdzās 3:0.

Otrajā periodā LSSS U17 turpināja spēli ar vārtu guvumiem, raidot vēl trīs ripas pretinieku vārtos – Kristers Zvagulis (#18), Aigars Karulis (#29, divi vārtu guvumi). Aīr šis periods “ZIG-ZAG” komandai aizritēja ar bezatbildes vārtiem un periods noslēdzās ar 6:0.

Tikai trešajā periodā “ZIG-ZAG” komanda salauzapretinieku sargātos vārtus, atspēlējot trīs vārtu guvumus – Raitis Pujāts (#32), Deividas Zarcnys (#30), Andris Karulis (#10). Lai gan zigzagiešitrešajā periodā parādīja cīņas sparu, diemžēl ar to nepietika, lai atspēlētos LSSS U17, savuārt LSSS U17 spēli nosēdza ar Dāvja Borozinska (#9) precīzo metienu “ZIG-ZAG” sargātajos vārtos, spēli noslēdzot ar 7:3.

Par spēles labākajiem tika atzīti – Krists Bergmanis (#1, LSSS U17) un Andris Karulis (#10, “ZIG-ZAG”).