Vārtu guvumiem bagāta spēle

24. janvārī, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta Junioru attīstības hokeja līgas spēle starp Liepāja SSS un Prizma, kur pārliecinošu uzvaru izcīnīja liepājnieki ar rezultātu 11:6.

Spēles rezultātu atklāja viesu komanda pirmā perioda sestajā minūtē, tomēr pēc nepilnām trijām minūtēm Liepāja SSS uzbrucējs Egidijus Binkulis (#28) izlīdzināja rezultātu 1:1. Īsi pirms pirmās trešdaļas beigām, aizsargs Edgars Čirkšis (#17) izvirzīja liepājniekus vadībā.

Otrais periods abām komandām bija vārtu guvumiem bagāts, jo īpaši Liepāja SSS. Šajā periodā komanda guva septiņus vārtus – Egidijus Binkulis (#28), Miks Auziņš (#26, divi vārtu guvumi), Normunds Vībāns (#3), Edgars Čirkšis (#17, divi vārtu guvumi), Deniss Vilmans (#8).

Trešajā periodā Liepāja SSS guva divus vārtus – Ričards Fomins (#19), Voldemārs Maslovskis (#29), panākot pārliecinošu liepājnieku uzvaru ar rezultātu 11:6.