Uzvara pret HK “Kurbads”

Sestdien, 23. novembrī, “Optibet” hokeja līgas spēlē izbraukuma spēlē HK “Liepāja” uzveica HK “Kurbads” – 4:3.

Mājinieki divreiz bija vadībā, taču liepājnieki atspēlējās. HK “Liepāja” uzbrucējs Marks Kaļeiņikovas otrās trešdaļas vidū trīs minūšu laikā no 1:2 panāca 3:2 savai komandai.

Pēdējās trešdaļas ievadā HK “Kurbads” vairākumā izlīdzināja rezultātu, taču ne uz ilgu laiku. Nepilnas trīs minūtes vēlāk Mārtiņš Oskars Freimanis guva savus devītos vārtus sezonā, atkal izvirzot vadībā viesus no Liepājas. Tie arī izrādījās izšķirošie vārti mačā un “Liepāja” nosargāja panākumu ar 4:3.

HK “Liepāja” labā vārtus guva Māris Diļevka, Marks Kaļeiņikovas (2) un Mārtiņš Oskars Freimanis.

Nākamo OHL spēli liepājnieki aizvadīs trešdien, 27. novembrī Liepājā pret HK “Olimp”. Spēles sākums 19:30.