Tehnisku iemeslu dēļ spēli līdz galam nospēlēt neizdodas

HK “Liepāja” trešdienas vakarā savā laukumā uzņēma HS “Rīga”. Spēlē tika aizvadītas divas trešdaļas, kuras noslēdzās ar rezultātu 2:1 (0:0; 2:1). Otrajā pārtraukumā ledus mašīnas defekta dēļ tika ierauti robi ledū. Vismaz 30 minūtes tika mēģināts defektu novērst, un pēc tā tika pieņemts lēmums spēli pārtraukt, jo ledus kvalitāte neatbilst drošai spēlei.

Pirmais periods tika aizvadīts bez rezultāta atklāšanas – visi vārti tika gūti otrajā periodā. Perioda sākumā vairākumu izmantoja Egils Kalns – 1:0, tiesa gan pretinieks pagūst izlīdzināt – 1:1. Savukārt spēles 30. minūtē Romāns Ņekļudovs (Štelmahers) izvirza komandu vadībā.

Nākošā spēle Liepājas komandai ir jau sestdien, 20. oktobrī, izbraukumā pret HK “Prizma”.