Zabim vārti un uzvaras bullītis spēlē pret HK Zemgale/LLU

Šodien, 3.novembrī, HK “Liepāja” izbraukuma spēlē, pēcspēles metienos guva uzvaru pār HK Zemgale/LLU ar rezultātu 4:3.

Spēles pirmo periodu HK LIEPĀJA aizvadīja iedzinējos ar rezultātu 0:1, bet otrajā periodā liepājnieki izmantoja vairākumu un Bruno Zabis #10 rezultātu izlīdzināja, panākot 1:1.

Īsi pirms otrā perioda beigām Frenks Razgals #41 panāca komandas izvirzīšanos vadībā ar rezultātu 2:1.

Trešajā periodā, trešos vārtus guva Egils Kalns #13 un spēle noslēdzās ar neizšķirtu. Spēles papildlaiks noslēdzās bez rezultāta, tādēļ abas komandas gatavojās pēcspēles metieniem, kur HK LIEPĀJA vārtsargs Kristaps Nazarovs #29 savos vārtos palika nepārspēts, savukārt uzvaras vārtus liepājniekiem nodrošināja Bruno Zabis, noslēdzot spēli ar rezultātu 4:3.