Sezonas pirmajā spēlē piekāpjamies pretiniekam

Ar rezultātu 1:7 (0:2; 0:2; 1:3) noslēgusies 2018./2019. gada sezonas liepājnieku pirmā spēle pret HK „Kurbads”. HK „Liepāja” spēli aizvadīja izbraukumā.

Liepājas komandas vārtos Kārlis Zakrevskis. Pirmajā periodā HK „Liepāja” zaudē divus vārtus. Pretinieku labā vārtus gūst Sprukts un Štāls.

Otrajā mums ir iespēja izmantot četrus vairākumus, kaut arī komanda spēlē ātru un agresīvu spēli, vārtus gūt neizdodas. Savas iespējas neizmanto ne Visockis, ne Štelmahers bet izmanto HK „Kurbads” – Straupe un Homjakovs.

Arī trešais periods sākas ar vārtu zaudējumu mazākumā – 0:5. Vārtus gūst Valters. Spēlējot skaitliskajā vairākumā pamanāmies ielaist divus golu – 0:7, bet minūti un deviņas sekundes līdz spēles beigām Ņekļudovs ar metienu no tālās līnijas revanšējas – 1:7.

Nākošo spēli HK „Liepāja” aizvadīs savā laukumā trešdien, 12. septembrī, pulksten 19.30 pret HS „Rīga”.