Sākas spēļu cikls par godu Liepājas hokeja 20 gadu jubilejai

Lai atzīmētu Liepājas hokeja 20 gadu jubileju, šo sestdien, 27. oktobrī, plkst. 17.00 Liepājas iedzīvotāji un viesi aicināti uz hokeja spēli, kur spēkiem mērosies HK Liepāja ar HK Prizma. Šī būs pirmā spēle no cikla, kas veltīts Liepājas hokeja zīmīgajai gadskārtai.

Spēļu ciklā paredzēts atskatīties uz 20 gadu laikā paveikto, iezīmējot leģendārākos hokeja brīžus, notikumus un personības. Katrā spēlē paredzēti pārsteigumi hokeja līdzjutējiem, kā arī apmeklētājiem būs iespēja uzzināt aizraujošus faktus par Liepājas hokeju un vēsturiskākajiem mirkļiem. Ciklā šosezon iekļauti arī bērnu turnīri.

Pirms vairāk nekā 20 gadiem tapa hokeja halles pamati, un 1998. gada 28. oktobrī svinīgi atklājām Liepājas ledus halli. Šo gadu laikā esam likuši svarīgus pamatus arī Latvijas hokeja attīstībai un palīdzējuši izaugt vairākiem pasaules līmeņa sportistiem, kas nes Liepājas un mūsu valsts vārdu visā pasaulē,” saka Oskars Mors, KH Liepāja dibinātājs. “Atzīmējot apaļo jubileju ar spēļu ciklu, vēlamies sumināt esošos un bijušos pilsētas hokejistus, kā arī piesaistīt arvien jaunus spēlētājus. Liepājas hokeja treniņi ir labs atspēriena punkts jauniešu izaugsmei.”

Liepājas pirmais bērnu hokeja treneris Aleksandrs Cicurskis atzīmē, ka Liepājas hokejs nākotnē varētu sist augstu vilni un piedzīvot augšupeju. “Lai nākamie 20 gadi mūsu hokejistiem ir auglīgi un veiksmīgi,” saviem skolēniem novēl pieredzējušais treneris.

Pirmā Liepājas hokeja jubilejai veltītā spēle norisināsies jau šo sesdien, 27. oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra hokeja hallē, Brīvības ielā 3/7, Liepājā. Savukārt informācijai par citām cikla spēlēm un jaunumiem būs iespēja sekot līdzi hokeja kluba “Liepāja” mājas lapā www.hkliepaja.lv.

Papildu informācija
Madara Zvejniece
HK Liepāja komunikācijas konsultante
madara@magique.lv
+371 29321339

 

Share