Roberts Mamčics gūst divus vārtus spēlē pret HK “Mogo”

28. novembrī tika aizvadīta “Optibet” hokeja līgas spēle starp HK “Liepāja” un HK “Mogo”. Spēle bija spraiga, tomēr HK “Liepāja” piekāpās mājiniekiem HK “Mogo”, spēli noslēdzot 3:5.

Spēles pirmais periods liepājniekiem bija ļoti rezultatīvs, mājiniekus HK “Mogo”, pēc pimā perioda atstājot bez vārtu guvumiem – 2:0. Pirmos vārtus liepājnieku labā guva Roberts Mamčics (#55). Īsi pirms perioda beigām, Roberts Mamčics raidīja vēl vienu metienu, kuru pielaboja Romāns Ņekļudovs (#36), panākot liepājniekiem 2:0.

Otrais periods veiksmīgi aizsākās pretinieku komandai HK “Mogo”. Otrās trešdaļas sākumā, HK “Mogo” 40 sekunžu laikā panāca rezultātu izlīdzināšanu atspēlējot divus vārtus un panākot – 2:2. Jāpiebilst, ka otrā perioda laikā HK “Mogo” guva divu vārtu pārsvaru, tomēr otrā trešdaļa noslēdzās ar vēl vienu precīzu Roberta Mamčica metienu pa pretinieku vārtiem, samazinot rezultātu starpību līdz 3:4.

Diemžēl trešā perioda laikā HK “Liepāja” neizdevās izlīdzināt rezultātu un trešdaļas izskaņā HK “Mogo” guva vēl vienus vārtus, nostiprinot savu uzvaru 3 – 5.

Nākamā OHL spēle būs mājas spēle, 1. decembrī, 17:00, kur liepājnieki tiksies ar HK “Zemgale/LLU”.