Piekāpjamies trešajā periodā

Sestdien, 20.oktobrī, izbraukuma spēlē pret HK “Prizma” Liepājas komanda nenotur pārsvaru un piekāpjas ar rezultātu 1:3 (1:0; 0:0; 0:3).

Pirmajā periodā HK “Prizma” neizmanto savus vairākumus, un spēles 16. minūtē rezultātu atklāj Bruno Zabis (Pāvelsons) – 1:0. Otrais periods aizrit bez vārtu guvumiem, un otrajā pārtraukumā aizejam, esot vadībā.

Trešo periodu HK “Liepāja” uzsāk, domājot par rezultāta noturēšanu, taču perioda vidū paliekam trīs pret pieciem. HK “Prizma” to izmanto jau pirmajās sekundēs, un rezultāts kļūst neizšķirts – 1:1. Prizma atgūst otro elpu, un vajadzīgas tikai nepilnas divas minūtes, lai pretinieks izvirzītos vadībā – 1:2. Spēlē paliek 8 minūtes, kurās HK “Liepāja” var ko mainīt. Minūti līdz spēles beigām liepājnieku galvenais treneris izmanto 30 sekunžu pārtraukumu, laukumā iet seši laukuma spēlētaji, bet ripa nokļūst HK “Liepāja” tukšajos vārtos un izšķir spēle likteni – 1:3. Jāatzīmē, ka labi liepājnieku vārtos spēlē vārtsargs Kārlis Zakrevskis, kurš arī tiek atzīts par labāko liepājnieku rindās šajā spēlē.

Nākošo spēli HK “Liepāja” aizvadīs 27. oktobrī savā laukumā vēlreiz tiekoties ar HK “Prizma”.