Pēcspēles metienos uzvara pār līdervienību HK “Olimp”

Vakar, 18. janvārī, tika aizvadīts dramatisks “Optibet” virslīgas mačs pret HK “Olimp”, kur HK “Liepāja” svinēja uzvaru ar 3:2!

Hokeja duelī pirmos divus periodus veiksme bija pretinieku pusē, taču komandai izdevās atspēlēties no rezultāta 0:2 mača trešajā periodā, Markam Kaļeiņikovam raidot pirmo ripu pretinieku vārtos, un tikai 1,9 sekundes pirms spēles beigu sirēnas Bruno Zabis panāca izlīdzinājumu pamatlaikā 2:2.

Papildlaiks neizšķīra mača rezultātu, un sekoja divpadsmit pēcspēles metieni, kas arī bija labvēlīgi HK “Liepāja” komandai.Tajos izcēlās Reinis Dimiters un Bruno Zabis, panākot 2:0. Mājiniekiem izdevās atspēlēties, taču prieks bija īss, jo Bruno Zabis atkārtoti nospēlēja precīzi un sestajā pēcspēles metienu sērijā guva izšķirošos vārtus pār OHL šī brīža līdervienību.

Par labāko HK “Liepāja” spēlētājus tika atzīts Marks Kaļeiņikovas.

Gūstot, sīvā cīņā nopelnītus, svarīgus divus punktus, HK “Liepāja” ar 38 punktiem joprojām ieņem tabulas otro pozīciju, un nākamo spēli aizvadīs 25. janvārī, mājās tiekoties ar HS “Rīga”.