Pēcspēles metienos Tosmare gūst uzvaru pār Bitēm

3. februārī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Liepājas veterānu hokeja čempionāta kārtējā spēle, kur spēkiem mērojās HK “Tosmare” pret HK “Bites”, kur spraigā cīņā, pēcspēles metionos, uzvaru guva HK “Tosmare”, 6:5.

Pirmajā periodā spēles rezultātu atklāja HK “Bites” Ivars Kuzņecovs (#2), tomēr jau pēc dažām sekundēm Nikolajs Siļčonoks (#2) no HK “Tosmare” raidīja precīzu metienu pretinieku vārtos un izlīdzināja rezultātu 1:1. Īsi pirms pirmās trešdaļas beigām Mihails Cvetkovs (#9) guva vārtus par labu HK “Tosmare”, atstājot HK “Bites” iedzinējos, 2:1.

Otrajā periodā HK “Bites” rezultātu izlīdzināja 2:2, vārtus guva Raitis Pujats (#32), tomēr pēc nepilnām divām minūtēm, Nikolajs Siļčonoks (#2) guva vēl vienus vārtus par labu HK “Tosmare”, panākot 3:2. Otrajā periodā HK “Bites” neizdevās atspēlēties, savukārt Jānis Beķeris panāca HK “Tosmare” divu vārtu pārsvaru gūstot ceturtos vārtus komandai, 4:2.

Trešajā trešdaļā HK “Tosmare” turpināja savu uzvaras gājienu Nikolajam Siļčonokam iemetot piektos vārtus pretinieku komandai panākot 5:2, tomēr HK “Bites” nebija gatavi sakāvei un īsi pēc tam Raitis Pujats (#32) komandai guva trešos vārtus. Cīņa turpinājās ar HK “Bites” panākumiem, jo Raitis Pujats (#32) spēja iemest vēl divus vārtus izlīdzinot rezultātu 5:5. Ņemot vērā, ka uzvara netika gūta spēles pamatlaikā, pēc tam sekoja pēcspēles metieni, kur pārāki izrādījās HK “Tosmare” un uzvaras vārtus komandai guva Mihails Cvetkovs (#9).