Paņemam trīs punktus no HS Rīga

Izbraukumā stājoties pretim HS “Rīga”, pārspējam to ar rezultātu 4:1 (0:0; 1:0; 3:1).

Spēles sākumā vārtos stājas Kristaps Nazarovs, laukumā “Dinamo”Rīga nosūtītie spēlētāji- Lipsbergs, Razgals, Mamčics, Kalns. Pirmā perioda pirmajā pusē liepājniekiem iespēja trīs reizes spēlēt vairākumā, kur neko neizveidojam, un pārtraukumā aizejam ar neatklātu rezultātu – 0:0.

Otrajā periodā spēles 25. minūtē komandu vadībā izvirza Roberts Lipsbergs (Kalns) – 1:0.

Trešā perioda sākumā pēc nospēlētām četrām minūtēm pārsvaru mazākumā dubulto Frenks Razgals- 2:0, bet pēc 40 sekundēm, joprojām esot mazākumā, vārtus gūst Egils Kalns – 3:0. Pretinieks gan realizē savu vairākumu 3:1, bet pārsvaru atjauno Razgals (Mamčics, Lipsbergs) – 4:1.

Nākošo spēli HK “Liepāja” aizvadīs sestdien, 3. novembrī, izbraukumā pret HK “Zemgalee/LLU”.