OHL vārtu snaiperis Kaļeiņikovas izrauj uzvaru pār HK “Zemgale/LLU”

Vakar, 29. janvārī, HK “Liepāja” ar rezultātu 4:3, cīņā līdz pēdējai spēles minūtei, izcīnīja uzvaru pār HK “Zemgale/LLU”.

Lai arī rezultātu spēles ceturtajā minūtē atklāja pretinieku komanda, HK “Liepāja” spēja atspēlēties trīskārši, meistarīgi nospēlējot Bruno Zabim, Rihardam Ričardam Fominam un Mārim Diļevkam, un pirmā trešdaļa noslēdzās ar liepājniekiem labvēlīgu rezultātu 3:1.

Mača turpinājumā veiksme nostājās pretinieku pusē, rezultāts tika izlīdzināts, un spēle “sākās no jauna”, taču sešas ar pusi minūtes pirms spēles beigām HK “Liepāja” guva ceturtos, spēles izšķirošos vārtus, kur atzīmējās šī brīža rezultatīvākais turnīra vārtu guvējs Marks Kaļeiņikovas, gūstot 21. vārtus sezonā.

Par labāko Liepājas vienības spēlētāju tika atzīts Māris Diļevka, kuram, tāpat kā Bruno Zabim un Markam Kaļeiņikovam, plus divi punkti spēlē.

Šobrīd HK “Liepāja” ar 42 punktiem dala otro pozīciju “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta tabulā ar HK “Kurbads”. Nākamais mačs tiks aizvadīts 11. februārī, plkst. 19:00 izbraukumā pret HK “Prizma/IHS”.