OHL līderi Zabis un Kaļeiņikovas kaldina uzvaru pār HK “Prizma/IHS”

Vakar, 11. februārī HK “Liepāja” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas “Optibet” Virslīgā, šoreiz uz laukuma pārspējot HK “Prizma/IHS” vienību ar rezultātu 6:3.

Spēles rezultātu jau tās 24. sekundē atklāja OHL janvāra vērtīgākais spēlētājs Marks Kaļeiņikovas, kurš visā spēlēs izcēlās ar trīs rezultatīviem vārtu guvumiem jeb “hat-trick” . Ceturtais punkts spēlē nopelnīts pēc  precīzas piespēles Bruno Zabim pie spēles noslēdzošā vārtu guvuma.

Arī par mača labāko spēlētāju atzītais Zabis kopvērtējumā tika pie četriem punktiem spēlē jeb 2+2. Tādējādi Kaļeiņikovas un Zabis vienlaicīgi izvirzījās līderos trīs OHL rezultatīvāko spēlētāju pozīcijās: Kaļeiņikovas kā rezultatīvākais vārtu (24) un punktu (44) guvējs, un Zabim visvairāk rezultatīvas piespēles OHL – 30.

Labu momentu spēlē netrūka, un vienā no tiem izcēlās arī Iļja Žučkovs, kuram precīzs ripas raidījums pretinieku vārtos spēles 2. periodā un otrie gūtie vārti sezonā.

Šobrīd HK “Liepāja” ar 44 punktiem ieņem otro vietu OHL komandu konkurencē un tikai par diviem puntiem atpaliek no šī brīza līdervienības HK “Olimp”.

Nākamā spēle tiks aizvadīta Liepājā 15. februārī plkst. 14.00, kur mājinieki spēkosies ar HK “Kurbads”.

Share