Nazarovs paliek nepārspēts cīņā pret HS “Rīga” – 7:0

Vakar, 25. janvārī, Liepājā Optibet Hokeja Līgas regulārā čempionāta spēļu ietvaros HK “Liepāja” izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār HS “Rīga” komandu ar rezultātu 7:0 un “sausā”  spēle Kristapam Nazarovam!

Mača rezultātu atklāja Mārtiņš Oskars Freimanis, gūstot pirmos vārtus spēles astotajā minūtē, kam sekoja otrs precīzs ripas raidījums Bruno Zabja izpildījumā, un pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:0. Otrajā trešdaļā vēlreiz atzīmējās Bruno Zabis, gūstot savus otros vārtus spēlē, un noslēdzot periodu ar 3:0. Rezultatīvu spēli komanda turpināja sniegt arī noslēdzošajā trešdaļā, kuras laikā vārtus guva Māris Diļevka, Valters Freijs un divi vārti Mārim Miezim, un mājās tika svinēta uzvara!

Trīs rezultivitātes punkti spēlē izcīnīti Bruno Zabim (2+1), Mārim Diļevkam (1+2) un Markam Kaļeiņikovam (0+3), vēlreiz apliecinot, ka šie spēlētāji pelnīti atrodas OHL rezultatīvāko spēlētāju topa augšgalā.

Par spēles labāko HK “Liepāja” spēlētāju tika atzīts vārtsargs Kristaps Nazarovs.

HK “Liepāja” šobrīd atrodas OHL čempionāta otrajā pozīcijā, un nākamā spēle tiks aizvadīta izbraukumā 29. janvārī, plkst. 19:30 pret HK “Zemgale/LLU”.