LSSS uzvar Venta 2002

17. februārī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta kārtējā Junioru attīstibas hokeja līgas spēle, kur pārliecinošu uzvaru svinēja LSSS pār Venta 2002, 5:3.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē, LSSS uzbrucējs Voldemārs Maslovskis (#29) atklāja spēles rezultātu. Savukārt otros vārtus vairākumā liepājnieku labā guva Mārtiņš Ķevlis (#24). Līdz perioda beigām viesu komandai izdevās atgūt vienus vārtus un tas noslēdzās ar rezultātu 2:1.

Otrajā periodā vienīgos vārtus guva LSSS uzbrucējs Endijs Butāns (#16) panākot 3:1.

Trešais periods aizritēja spraigi, abām komandām gūstot vairākus noraidījums, tomēr arī šajā periodā liepājnieki bija pārāki pār ventspilniekiem. LSSS komandas labā vārtus šajā periodā guva Niks Zīle (#10) un Miks Auziņš (#26).

Nākamā JAHL LSSS spēle norisināsies 24. februārī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē plkst. 12:30.