LSSS U17 pārliecinoša pār HK “EGO”

17. aprīlī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē norisinājās Liepājas Amatieru hokeja čempionāta spēle, kur spēkiem mērojās LSSS U17 pret HK “EGO” Šajā duelī pārliecinošu uzvaru guva LSSS U17 – 6:3.

Spēles otrajā minūtē rezultātu atklāja Dāvis Paipa no HK “EGO”, savukārt Daniels Bērziņš no LSSS U17 rezultātu izlīdzināja un pirmo periodu komandas noslēdza ar 1:1.

Otrajā periodā Hans Peters Krolls guva vārtus par labu LSSS U17, tomēr HK “EGO” Ģirts Zvirgzdiņš rezultātu izlīdzināja un arī šo periodu komandas noslēdza ar neizšķirtu – 2:2.

Trešajā periodā Edgars Āboliņš guva vēl vienus vārtus par labu HK “EGO”, tomēr līdz spēles beigām LSSS U17 raidīja četrus bezatbildes vārtus – Niks Zīle (divi vārtu guvumi), Emīls Ločmelis, Ričards Bulavs – un noslēdza spēli ar 6:3.

Par spēles labākajiem tika atzīti – Niks Zīle (LSSS U17) un Gļebs Rogoza (HK “EGO”).