Liepājas Veterānu un Amatieru hokeja čempionātu apbalvošana

31. maijā viesnīcā “Europa City Amrita Hotel” tika svinīgi abalvoti Liepājas Veterānu un Amatieru hokeja čempionātu 2018/2019. gada sezonas uzvarētāji. Apbalvošanā piedalījās arī Liepājas Sporta pārvaldes direktors Elans Strazdiņš, kurš pauda gandarījumu, ka Liepājā ir tik daudz hokeja entuziasti un sportiski cilvēki.

“Šodien esam šeit, lai noslēgtu 2018/2019.gada Amatieru un Veterānu Liepājas čempionātus. Man ir liels prieks, ka vēl aiz vien hokejs nav tikai Sporta spēļu skolā, kur trenēties iet jaunieši, bet, ka ledu griež arī dažāda vecuma vīri un kungi labākajos gados,” sacīja Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš. “Paldies visiem dalībniekiem, kuri šajā čempionātā piedalījās, tāpat paldies draugiem no Lietuvas, kuri arī brauc un piedalās,” sacīja Strazdiņš, aicinot piedalīties čempionātā arī nakamajā gadā, līdzi ņemot vēl kādu komandu.

Pirmo vietu Liepājas Veterānu hokeja čempionātā izcīnīja HK “Tosmare”, otrajā vietā HK “ZIG-ZAG”, savukārt godpilno trešo vietu izcīnīja komanda no Lietuvas “Kretingos Grifai”.

Pirmo vietu Liepājas Amatieru hokeja čempionātā izcīnīja HK “Tosmare”, otrajā vietā ierindojās LSSS U17 komanda, bet trešajā pozīcijā palika HK “EGO”.

Kā sacīja Strazdiņš apbalvošanas noslēgumā, arī viņš plāno nākamajā gadā piedalīties šajā čempionātā, lai saprastu cik sīvas cīņas notiek, “Kā sacīt jāsaka, slidas nav pakārtas uz nagliņas, tāpēc plānoju nākamgad uzspēlēt kādā komandā.” 

Kopumā Liepājas Veterānu un Amatieru hokeja čempionātos piedalījās 10 komandas.

Share