Liepājas SSS spraigā cīņā piekāpjās Venta 2002

7. aprīlī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tikai aizvadīta vēl vienā Junioru attīstības hokeja līgas finālposma spēle, kur spēkiem mērojās “Liepājas SSS” pret “Venta 2002”. Šajā mačā pārāka bija viesu komanda, 4:3.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus guva ventspilnieki un periods noslēdzās par labu viesiem, 0:1. Otrā perioda sākumā “Liepājas SSS” aizsargs Vjačeslavs Minajevs (#37) rezultātu izlīdzināja un īsi pēc tam uzbrucējs Ričards Fomins (#19) liepājniekiem panāca vienu vārtu pārsvaru, tomēr līdz perioda beigām ventspilniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu un periodu noslēgt ar 2:2.

Trešajā periodā “Venta 2002” guva vēl divus vārtus, savukārt liepājniekiem izdevās atgūt tikai vienus vārtus, kad precīzs bija uzbrucējs Aleksandrs Visockis (#6), līdz ar to spēle noslēdzās ar 3:4.

Šobrīd “Liepājas SSS” JAHL  tabulā atrodās otrajā vietā ar 7 punktiem četrās nospēlētās spēlēs, savukārt “Venta 2002” atrodās tabulas pirmajā pozīcijā ar 11 punktiem četrās nospēlētās spēlēs.

Nākamo JAHL finālposma spēli liepājnieki aizvadīs Liepājā, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē, 12.aprīlī plkst. 19:00  pret “HSR 2002”.