Liepājas SSS piekāpjas Mārupe/AKO

9.februārī Liepājas SSS aizvadīja kārtējo Junioru attīstības hokeja līgas spēli, šoreiz dodoties izbraukumā uz Mārupi, kur laukumā tikās ar hokeja komandu Mārupe/AKO. Šoreiz, liepājnieki piekāpās mārupiešiem ar 2:3.

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja Liepāja SSS uzbrucējs Voldemārs Maslovskis (#29). Šaāj periodā mājinieku komandai neizdevās gūt vārtus, līdz ar to periods noslēdzās ar 1:0, liepājnieku labā.

Otrās trešdaļas izskaņā Liepājas SSS aizsargs Edgars Čirkšis (#17) panāca liepājnieku izrāvienu ar 2:1, tomēr četras minūtes pirms perioda beigām Mārupe/AKO atspēlējās un periods noslēdzās, 2:2.

Diemžēl, trešajā periodā liepājniekiem neizdevās raidīt ripu mājinieku sargātajos vārtos, savukārt Mārupe/AKO izmantojot vairākumu, guva spēles trešos un uzvaras vārtus pār liepājniekiem, spēlei noslēdzoties ar 2:3.

Nākamā Liepājas SSS spēle norisināsies 17. februārī, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē, kur laukumā tiksies ar Venta 2002. Ieeja uz spēli ir bez maksas.