Liepājas SSS izbraukuma spēlē pārspēj HSR 2002

31. martā, hokeja hallē “Rīga” tika aizvadīta viena no Junioru Attīstības hokeja līgas finālposma spēlēm. Šajā mačā tikās Liepājas SSS pret HSR 2002, kur ar pārliecinošu uzvaru spēli nosēdza liepājnieki – 4:1.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus guva Liepājas SSS uzbrucējs Niks Zīle (#10), izvirzot liepājniekus vadībā. Sākoties otrajam periodam rīdzinieki rezultātu izlīdzināja, tomēr liepājnieki atbildi parādā nepalika un jau pēc neilga brīža uzbrucējs Egidijus Binkulis (#28) izvirzīja Liepājas SSS vadībā ar divu vārtu pārsvaru, periodu noslēdzot ar 3:1.

Trešajā periodā HSR 2002 nespēja atspēlēties, tikmēr Liepājas SSS uzbrucējs Ričards Fomins (#19) nostiprināja savas komandas uzvaru, raidot spēles ceturto ripu pretinieku vārtos. Līdz ar to, spēle noslēdzās ar liepājnieku pārliecinošu uzvaru pār HSR 2002 – 4:1.

Nākamo JAHL finālposma spēli Liepājas SSS aizvadīs savās mājas (LOC ledus halle) 5. aprīlī plkst. 19:00  pret spēcīgo HK Dinaburga komandu.