Liepājas LSSS sagrauj HSR 2002

28. februārī Liepājas LSSS aizvadīja Junioru attīstības hokeja līgas izbraukuma spēli, kurā uzvaru guva pār HSR 2002, 4:2.

Liepājnieki pirmajā periodā vārtus neguva un palika iedzinējos ar 0:1.

Savukārt, otrais periods tika aizvadīts liepājnieku zīmē. Jau perioda sākumā Ričards Fomins (#19) rezultātu izlīdzināja, panākot 1:1. Otro vārtu autors liepājnieku rindās bija Egidijus Binkulis (#28), savukārt trešos vārtus Binkulis guva spēlējot komandai mazākumā, līdz ar to, periods noslēdzās ar rezultātu 3:1.

Trešajā periodā rīdzinieki spēja atspēlēt vienus vārtus, tomēr Voldemārs Maslovskis (#29) gūstot liepājnieku ceturtos spēles vārtus, panāca Lieāpjas LSSS drošu uzvaru, 4:2.

Nākamo JAHL spēli liepājnieki aizvadīs savās mājās, 10. martā pret HK Dinaburga, kura kopvērtējuma tabulā, šobrīd, atrodās pirmajā vietā.