Liepājas ledus laukumu izmanto hokejisti – liepājnieki

Arvien tuvāk nāk laiks, kad aktīvu gatavošanos sezonai uzsāks HK “Liepāja”, bet tagad uz ledus iziet tie Liepājas hokejisti, kuri sezonu aizvadīs katrs savā komandā, bet Liepāju izmanto kā vietu, kur profesionālu treneru vadībā gatavoties sezonai.

HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs šobrīd strādā gan ar tiem hokejistiem, kuri varētu būt potenciāli Liepājas komandas sastāvā, kā arī ar tiem, kuri izmanto Liepājas hokeja infrastruktūru, lai gatavotos jaunajai sezonai.

 

 

Maksima Bogdanova audzēknis, šobrīd Arizonas štata universitātes (ASV) hokeja komandas spēlētājs, Gvido Jansons iziet uz ledus Liepājā: “Gatavojos sezonai. Te ir vistuvāk mājām, un godīgi – vislabākā vieta Latvijā, kur gatavoties sezonai. Zālē trenējos jau no maija beigām, bet tagad ejam arī uz ledus.” Jautāts – ko vislabāk atceras no sava pirmā trenera Maksima Bogdanova mācītā, atbild bez kavēšanās: “Iemācīja, ka ir smagi jāstrādā, lai sasniegtu rezultātu!”

Liepājnieks hokejists Aleksandrs Visockis savu šīs sezonas komandu vēl nav izvēlējies, bet trenējas Liepājā: “Ir prieks satikt draugus, uzlabot fizisko formu un trenēties. Varbūt sezonu aizvadīšu Liepājā, tas būs zināms tuvākā laikā.”

Tā kā jau nākošnedēļ sāksies HK “Liepājā” komandas komplektācija, varēsim runāt par konkrētiem sportistiem, kuri 2018./2019. gada sezonā pārstāvēs Liepāju.

Share