“Liepāja” uzveic līdervienību “Mogo”, svin ceturto uzvaru pēc kārtas

26. novebrī, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē, „Optibet” hokeja līgā līdervienība „Mogo” viesos Liepājā piedzīvoja zaudējumu ar 4:5. HK „Liepāja” šī bija jau ceturtā uzvara pēc kārtas.

Spēles rezultātu atklāja HK “Liepāja” uzbrucējs Bruno Zabis (#10) pirmā perioda pirmajā minūtē, savukārt vadībā ar divu vārtu pārsvaru liepājniekus izvirzīja uzbruēcjs Miks Krišs Rungovskis (#44), jāpiebilst, ka tas bija viņa pirmais vārtu guvums Latvijas hokeja virslīgā. Līdz ar to pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:0 liepājnieku labā.

Otrā perioda sākumā, Bruno Zabis (#10) meistarīgi guva trešos vārtus, apspēlējot HK “Mogo” liepājniekiem esot mazākumā. Savukārt īsi pirms perioda beigām aizsargs Roberts Mamčics, izmantojot liepājnieku vairākumu, komandai guva ceturtos vārtus. Tomēr otrā perioda pēdējās minūtēs HK “Mogo” izdevās izmatot vairākumu, līdz ar to otrais periods noslēdās ar 4:1.

Trešajā periodā HK “Mogo” atguva vēl divus vārtus, samazinot vārtu starpību līdz minimumam 4:3. Savukārt, HK “Liepāja” uzbrucējs Aleksandrs Visockis (#8) izmantoja liepājnieku vairākumu, nodrošināja komandai divu vārtu pārsvaru 5:3. HK „Mogo” pēdējā minūtē vēl paspēja radīt intrigu, samazinot vārtu starpību līdz 4:5, taču atspēlēties tomēr neizdevās un liepājieki guva savu ceturto uzvaru pēc kārtas.

Pēc spēles HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs pateicās līdzjutējiem par atbalstu: “Gribu pateikties līdzujutējiem, viņi mums bija kā vēl viens papildus spēlētājs. Ņemot vērā mūsu pēdējās aizvadītās spēles, mēs uzņēmām jaudu un līdzjutēju atbalsts ir audzis un viņi mūs dzen uz priekšu.” “Zinājām, ka HK “Mogo” ir jaudīgs pretinieks ar jaudīgu uzbrukumu un vairākumu, tādēļ mums bija ērti spēlēt pieci pret pieci,” sacīja Bogdanovs, piebilstot, ka tik īldz sākās skaitliskie vairākumi vai mazākumi un 5 pret 5 zīmējums zuda, tad “Mogo” parādīja savu jaudu. “Tādēļ vēlos teikt paldies puišiem, ka izturēja un iemeta vairāk par vieniem vārtiem kā “Mogo”,” tā sacīja HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs.