Liepāja SSS ar 6:1 uzvar Pārdaugavu

3. februārī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē, Liepāja SSS aizvadīja Junioru attīstības hokeja līgas regulāro spēli pārliecinoši uzvarot pretinieku komandu Pārdaugava, 6:1.

Mājinieki savā laukumā pirmajā periodā guva vienus vārtus, ar precīzu metienu atzīmējās Deniss Vilmans #8, līdz ar to pirmais periods noslēdzās ar 1:0, viesus atstājot iedzinējos.

Otrajā periodā liepājnieku labā ar vārtu guvumiem atzīmējās Egidijus Binkulis (#28), Niks Zīle (#10) un Ričards Fomins (#19), periodu noslēdzot ar 4:0.

Trešajā periodā Egidijus Binkulis (#28) guva savus otros vārtus spēles laikā panākot 5:0. Savukārt Edgars Čirkšis #17) guva komandai sestos vārtus. Tomēr īsi pirms spēles beigām viesu komandai izdevās atspēlēt vienus vārtus un spēle noslēdzās ar pārliecinošu liepājnieku uzvaru, 6-1.