“Lido” spēles likteni izlemj pirmajā periodā

HK “Liepāja” ir aizvadījusi kārtējo OHL spēli. Šoreiz izbraukumā stājās pretim HK “Lido” un viennozīmīgi atzina tās pārākumu ar rezultātu 0:5 (0:3; 0:1; 0:1).

Pirmo periodu Lido sāk ar aktīviem uzbrukumiem, liepājnieku vārtus sargā Kārlis Zakrevskis. Jau sestajā minūtē mājinieki izmanto vairākumu un atklāj rezultātu – 0:1. Paiet tikai trīs spēles minūtes, kad pārsvars dubultojas – 0:2, bet divarpus minūtes līdz perioda beigām HK “Lido” atkal izmanto savu vairākumu un praktiski izlemj spēles rezultātu – 0:3.

Pēc pārtraukuma atliek gaidīt, ka secinājumus būs izdarījuši liepājnieki, jo “Lido” rezultātu ir uztaisījuši un tagad ir jāstrādā tikai pie tā noturēšanas. Otrajā periodā ir daudz vairāk rupjību un saķeršanās uz ledus, līdz ar to – noraidījumu. Spēles 38. minūtē HK “Lido” vārtus gūst, spēlējot vienādos sastāvos – 0:4. Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem Kārli Zakrevski vārtos nomaina Edijs Ozols.

Trešo periodu HK “Liepāja” iesāk agresīvi, taču ar vārtu guvumu tas nevainagojas, jo savā vietā ir pretinieku vārtsargs. Pēc desmitarpus trešajā periodā nospēlētām minūtēm HK “Lido” pieliek spēlei punktu ar piektajiem gūtajiem vārtiem – 0:5. Goda vārtus trešajā periodā ir iespēja gūt gan Žučkovam, gan Zabim, gan Kalnam un Visockim, taču šoreiz paliekam “sausā”.

Ar 2 punktiem 8 spēlēs esam pēdējie turnīra tabulā. Nākošā spēlē būs mājās 13. oktobrī  pulksten 17.00 pret HK “Kurbads”. Ieeja bezmaksas.