“Kretingos Grifai” pārliecinoša uzvara pār “Ezermala”

7. maijā Liepājas olimpiskā centra Ledus hallē tika aizvadīta Liepājas Veterānu hokeja čempionāta spēle starp “Kretingos Grifai” un “Ezermalu”. Pārliecinošu uzvaru šajā duelī svinēja “Kretingos Grifai” – 8:3.

Pirmais periods komandām aizritēja vienlīdzīgi, abām gūstot pa diviem vārtiem. “Kretingos Grifai” komandas labā vārtus guva – I. Kuzminov (divi vārtu guvumi). “Ezermala” – S. Bartuševics ( divi vārtu guvumi).

Otrajā periodā “Kretingos Grifai” izvirzījās vadībā, periodu noslēdzot ar 3:2, vārtus guva V. Bogdanov.

Trešai periods “Kretingos Grifai” bija vārtu guvumiem bagāts, pretinieku vārtos tika raidītas 5 ripas (J. Zavirohin, R. Puškorius, O. Zbarazskij, M. Puškorius, I. Kuzminov), savukārt “Ezermalai” izdāevs atgūt tikai vienus vārtus, kad precīzs trešo reizi šajā spēlē bija S. Bartuševics.

Par spēles labākajiem tika atzīti – R. Puškorius (“Kretingos Grifai”) un S. Bartuševics (“Ezermala”).