Komanda ar spēli atzīmē hokeja 20gadi Liepājā

27. oktobra spēlē Liepājā tika sākti atzīmēt hokeja 20 gadi šajā pilsētā. 1998. gada 28. oktobrī notika pirmā spēle jaunuzceltajā Ledus hallē Liepājā- pirmajā uzceltajā hallē Latvijā pēc neatkarības atjaunošanas.

Diemžēl ar uzvaru komanda daudzos līdzjutējus iepriecināt nevarēja. Spēle pret HK “Prizma” noslēdzās ar rezultātu 2:3 (2:0; 0:1; 0:2).

Pirmais periods raisīja cerību – perioda vidū vārtus gūst Valters Freijs (Zabis) – 1:0, bet 2 minūtes līdz perioda beigām vārtus gūst Frenks Razgals (Butāns, Jākobsons) – 2:0. Otrais periods izmaiņas rezultātā neienes līdz pat perioda pēdējai minūtei, kad pretinieks vienus vārtus atspēlē – 2:1.

Trešā perioda ritmu izjauc ledus kvalitāte un patērētais laiks tā labošanai. Divus vārtus (turklāt vienus mazākumā) gūst HK “Prizma” – 2:3. Liepāja trīs vairākumus neizmanto, un spēle noslēdzas ar minimālu pretinieku pārsvaru – 2:3.

Nākošā spēlē HK “Liepāja” būs 31. oktobrī izbraukumā pret HS “Rīga”.