Kaļeiņikovam hat-trick spēlē pret HK “Prizma/IHS”

14. septembrī, “Optibet” Latvijas hokeja virslīgs izbraukuma spēlē HK “Liepāja” pret HK “Prizma/IHS” guva uzvaru ar rezultātu 5:3.

Pirmajās minūtēs liepājnieki nopelnīja divus noraidījumus pretinieku zonā, kas ļāva “Prizmai” gūt vārtus (1:0).
Desmitajā minūtē Marks Kaļeiņikovs pēc Bruno Zabja piespēles no aizvārtes izlīdzināja rezultātu (1:1), divas minūtes vēlāk pēc vēl vienas Zabja piespēles vienā pieskārienā realizēja vairākumu (2:1), bet vēl pēc nepilnām divām minūtēm vairākumā 3:1 panāca Māris Diļevka, pēc Mārtiņa Oskara Freimaņa piespēles pielabojot tipu pie tukša vārtu stūra.
Endijs Butāns panāca 4:1.
HK “Liepāja” nosargāja uzvaru, un Kaļeiņikovs trešajā periodā tika pie hat-trick, bet Zabis – pie ceturtās rezultatīvās piespēles.