Jauno gadu sākam ar uzvaru pār HK “Dinaburga”

HK “Liepāja ” trešdien, 8. janvārī, “Optibet” hokeja virslīgas mājas spēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār HK “Dinaburga” vienību ar rezultātu 6:2.

Rezultātu atklāja HK “Liepāja” uzbrucējs Deniss Vilmans spēles piektajā minūtē. Precīzi ripu pretinieku vārtos raidīja arī Ralfs Grīnbergs, Endijs Butāns, Mārtiņš Oskars Freimanis, Romāns Ņekļudovs un Valters Freijs, saglabājot rezultātu 6:0 līdz pat spēles četrdesmit septītajai minūtei.  Laukumā pēc ilgāka pārtraukuma varējām redzēt arī vienu no vienības līderiem Bruno Zabi.

Pēc spēles HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs atzina, ka komanda bija fiziski gatava un pauda prieku, ka jaunais gads iesākts ar uzvaru.

Šobrīd HK “Liepāja” ieņem otro pozīciju OHL tabulā, un nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 15. janvārī, plkst. 19:15, izbraukumā tiekoties ar HK “Mogo”. Nākamā mājas spēle 25. janvārī ar maču pret HS “Rīga” plkst. 14:00.