HS “Rīga” piekāpjamies papildlaikā

Trešdien, 12. septembrī, HK “Liepāja” aizvadīja OHL pirmo mājas spēli pret HS “Rīga”. Tajā liepājnieki, kaut arī divreiz spēlē bija vadībā, atzina pretinieka pārākumu papildlaikā ar rezultātu 4:5 (0:1, 2:1, 2:2, 0:1).

Spēlē iesākās ar HS “Rīga” gūtajiem vārtiem –0:1. Perioda pēdējā minūtē ripu pretinieka vārtos raida Lauris Bajaruns, taču pēc momenta video atkārtojuma noskatīšanās tiesneši vārtu guvumu neieskaita.

Otrais periods sākas atkal ar rīdzinieku vārtu guvumu – 0:2, un nu jau esam iedzinējos ar divu vārtu starpību. Paiet nepilna minūte un Valters Freijs (Korņilovs, Ļaščenko) rezultāta starpību samazina – 1:2. Seko noraidījumu virkne liepājnieku rindās, taču komanda iztur arī lielo mazākumu, un Lauris Bajaruns (Zabis)vairākumā izlīdzina rezultātu 2:2.

Trešajā periodā risinās spraigākie notikumi – periodu uzsākam ar neizšķirtu rezultātu, bet jau trešdaļas pirmajā minūtē Zabis (Bajaruns) izvirza komandu vadībā – 3:2. Izturam kārtējo lielo mazākumu, bet uzreiz pēc tam pretinieks izlīdzina – 3:3. Aleksandrs Visockis (Freidenfelds) panāk 4:3, kad spēlē palikušas vien četras minūtes. Šāds rezultāts saglabājas pusotru minūti – spēlējot mazākumā, HS “Rīga” nepilnas divas minūtes līdz trešā perioda beigām panāk izlīdzinājumu – 4:4, bet papildlaikā Rīgai ir vajadzīgas tikai 30 sekundes, lai gūtu uzvaru – 4:5.

Komandas galvenais treneris Maksims Bogdanovs: “Spēks aizgāja, spēlējot mazākumā. Spēles laikā pieļāvām daudz kļūdu.”

Par labāko spēlētāju liepājnieku rindās tiek nosaukts Bruno Zabis, un nākošo spēli HK “Liepāja” aizvadīs sestdien, 15. septembrī, izbraukumā pret HK “Zemgale/LLU”.