HK “Liepāja” svin trešo uzvaru pēc kārtas

“Optibet” hokeja līgas spēlē trešdien HK “Liepāja” savā laukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja HK “Kurbads” komandu.

Īsi pirms pirmā perioda beigām spēles rezultātu par labu liepājniekiem atklāja HK “Liepāja” uzbrucējs Egidijus Binkulis (#11), līdz ar to periods noslēdzās ar rezultātu 1:0.

Otrajā periodā viesiem izdavās panākt izlīdzinājumu 1:1, tomēr piecas minūtes pirms otrā perioda beigām aizsargs Romāns Ņekļudovs (#36) panāca 2:1 “Liepājas” labā, bet atlikušajās 25 minūtēs vārti netika gūti, līdz ar to liepājnieki svinēja godam nopelnīto uzvaru.

Pēc spēles HK “Kurbads” galvenais treneris Aleksandrs Macijevskis atīzmēja abu komandu darbu, piebilstot, ka abas komandas cīnījās un bija pelnījušas uzvaru, tomēr uzvarēja HK “Liepāja”.

HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs, pirmkārt, apsveica līdzjutējus ar labu spēli: “Mēs jaudīgi nospēlējām visās līnijās, līdz ar to svinējām uzvaru”. “Ļoti labi un aktīvi sanāca uzbrukumi zonā un vidējā zonā, tādēļ arī tāds rezultāts”, piebilda Bogdanovs, uzsverot, ka šī bija šīs sezonas labākā spēle liepājnieku izpildījumā. Runājot par atlikušajām astoņām liepājnieku spēlēm, Bogdanovs atzīmēja, ka komanda ies un cīnīsies kā līdz šim, jo komanda ir ļoti motivēta: “Puiši vēlās pierādīt sev un skatītājiem un mums tas labi izdodās”.