HK “Liepāja” spraigā cīņā uzvar HK “Prizma”

Vakar, 19. februārī pie septītās uzvaras pēdējās deviņās “Optibet” hokeja līgas (OHL) spēlēs tika HK “Liepāja”, kas izbraukumā Rīgā ar 3:2 uzvarēja HK “Prizma”.

Jau pirmajā periodā liepājnieki demonstrēja lielisku komandas spēli, liekot pretiniekiem saprast, ka tikt pie uzvaras būs grūti. Lai gan spēles rezultātu atklāja tieši mājinieku komanda, īsi pirms perioda beigām HK “Liepāja” uzbērucjs Aleksandrs Visockis (#8) raidīja precīzu ripu pretinieku vārtos, izlīdzinot rezultātu 1:1.

Otrajā periodā HK “Liepāja” guva vairākus noraidījumus, tomēr arī tas neaturēja liepājniekus no vārtu guvuma. Esot mazākumā HK “Liepāja” uzbrucējs Bruno Zabis (#10) no Egila Kalna (#13) un Romāna Ņekļudova (#36) piespēlēm, izvirzīja lāiepjniekus vadībā ar 2:1.

Trešajā periodā no Egila Kalna (#13) un Roberta Mamčica (#55) piespēlēm vārtus vairākumā guva HK “Liepāja” aizsargs Romāns Ņekļudovs (#36), panākot 3:1. Lai gan HK “Prizma” izdevās atspēlēt vienu vārtu guvumu samazinot rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr izcīnīt uzvaru neizdevās. HK “Liepāja” šī bija septītā uzvara deviņās spēlēs.