HK “Liepāja” spraigā cīņā piekāpās HK “Zemgale/LLU”

1. decembrī, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta “Optibet” hokeja līgas spēle starp HK “Zemgale”/LLU un HK “Liepāja”, spēli noslēdzot ar 2:3 jelgavnieku labā.

Pirmā trešdaļa liepājniekiem nevedās, jelgavnieki īsā laika posmā izvirzījās vadībā ar 0:2. Vēlāk gan, liepājnieku uzbrucējs Roberts Lipsbergs (#42) vienus vārtus atguva, tomēr pirmā perioda izskaņā jelgavnieki realizēja liepājnieku ceturto mazākumu un atguva divu vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā vienīgos vārtus iemeta HK “Liepāja” uzbrucējs Romāns Ņekļudovs (#36), samazinot vārtu atšķirību līdz 2:3. Līdz ar to, trešais periods liepājniekiem bija izšķirošs. Tomēr trešā trešdaļa HK “Zemgale/LLU” bija veiksmīgāka un rezultāts tā arī nemainījās, spēlei noslēdzoties ar 2:3.

Pēc spēles HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs pastāstīja, ka pirmais periods liepājniekiem neizdevās, lai gan puiši bija ļoti noskaņojušies: ”Varbūt pat par daudz, jo bija daudz noraidījumi, kurus pretinieks arī izmantoja. Otrais un trešais periods bija skatītājiem, puiši atdeva sevi visu.Tā bija komanda, kādu mēs gribam redzēt.”

Šobrīd ir svarīgi atskatīties un izanalizēt, kas šajā spēlē izdevās un kur bija tā panākumu atslēga, lai jau tuvākajās spēlēs visi trīs periodi būtu liepājniekiem pārliecinoši, tā piebilda Bogdanovs, sakot, ka līdz šādai spēlei nebūs ilgi jāgaida.

Atgādinām, ka šomēnes HK “Liepāja” aizvadīs vēl četras mājas spēles. Nākamā spēle,5. decembrī, 19:30. Ieeja uz mājas spēlēm ir bezmaksas.

Share