HK “Liepāja” sagrauj HK “Lido” un turpina uzvaras sēriju

30.janvārī, “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta izbraukuma spēlē, HK “Liepāja” ar iespaidīgu rezultātu sagrāva HK “Lido” – 12:2.

HK “Liepāja” rindās pa sešiem punktiem guva Aleksandrs Visockis, kura kontā bija “hat-trick” un trīs rezultatīvas piespēles, kā arī Bruno Zabis, kurš guva divus vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles. Tāpat pie “hat-trick” tika arī Roberts Mamčics, kuram bija arī viena rezultatīva piespēle, bet piecos vārtu guvumos asistēja Romāns Ņekļudovs.

Jau pirmā perioda pirmajās piecās minūtēs liepājnieki guva četrus vārtus – Iļja Žučkovs (#18), Roberts Mamčics (#55), Miks Krišs Rungovskis (#44) un Aleksandrs Visockis (#8). Šajā periodā mājinieku komandai tā arī neizdevās gūt vārtus un periods noslēdzās ar 4:0.

Otrajā periodā liepājnieki turpināja uzvaras gājienu un jau pirmajās otrās trešdaļas minūtēs, HK “Liepāja” komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs (#17) palielināja komandas rezultātu ar piektajiem vārtiem. Kopumā HK “Liepāja” otrajā periodā guva vēl četrus vārtus – Valters Freijs (#19), Aleksandrs Visockis (#8), Bruno Zabis (#10) un Roberts Mamčics (#55). Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 9:1.

Trešais periods salīdzinoši ar iepriekšējiem vairs nebija tik rezultatīvs liepājnieku izpildījumā, tomēr arī šajā periodā HK “Liepāja” atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem – Aleksandrs Visockis (#8), Bruno Zabis (#10) un Roberts Mamčics (#55), līdz ar to spēle noslēdzās ar 12:2.