HK “Liepāja” pirms sezonas sākuma tiekas ar faniem

Otrdienas pēcpusdienā HK “Liepāja” komanda, treneri un administratīvais personāls uz tikšanos bija aicinājis komandas fanus.

Tikšanās reizē hokeja kluba prezidents Mihails Vasiļonoks uzsvēra: “Komanda ir veidota no jauniem spēlētājiem, bet ir svarīgi, ka tā ir komanda, kas cīnīsies. Mums ir jauni puiši, varbūt vēl pietrūkst meistarības, bet mēs to kompensēsim ar atdevi.”

Sanākušie līdzjutēji interesējās par lietām, kas saistītas ar fanošanu, sportisti aicināja neaizskart pretinieku, bet uzmundrināt savējos. HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs neslēpa: “Mēs novērtējam, ka šodien atnācāt un nāksiet arī turpmāk, mēs būsim atvērti.”

Komanda šoreiz aicināja līdzjutējus ieskatīties savās ģērbtuvēs, izstāstīja un parādīja, kāds ir hokejista ekipējums, kā arī ļāva noskatīties treniņu. Līdzjutēji neslēpa, ka daudz kas no redzēta viņiem ir jauns un apliecināja, ka savu komandu ir gatavi atbalstīt ne tikai uzvarās, bet arī grūtos brīžos.

Pirmā reize šajā sezonā, kad līdzjutēji HK “Liepāja” komandu varēs redzēt spēlē savā laukumā, būs jau piektdien, 31. augustā, kad sākas “Amber Puck” PRO turnīrs, kurš ilgs trīs dienas. Vispirms HK “Liepāja” spēlē, kas sākas piektdien pulksten 19.30, tiekas ar HK “Zemgale/LLU”. Sekos spēles ar HK “Lido” un HK “Kurbads”. Ieeja bezmaksas!

Share