HK “Liepāja” parāda raksturu un svin uzvaru pār HK “Zemgale/LLU”

Vakar, 13.februārī “Optibet” hokeja līgas mājas spēlē , Liepājas olimpiskā centra ledus hallē, HK “Liepāja” guva skaistu uzvaru pār HK “Zemgale/LLU”, parādot savu cīņas sparu un spēli noslēdzot ar 3:2.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja viesu komanda, tomēr perioda izskaņā HK “Liepāja” izmantoja lielo vairākumu, no Roberta Mamčica (#55) un Ričarda Fomina (#22) piespēlēm, vārtus guva Bruno Zabis (#10), periodu noslēdzot, 1:1.

Otrajā periodā liepājniekus vadībā izvirzīja Voldemārs Maslovskis (#5), savukārt trešos un uzvaras vārtus HK “Zemgale/LLU” sargātajos vārtos, esot vairākumā, raidīja Ričards Fomins (#22).

Trešajā periodā viesu komada atspēleja vienus vārtus, tomēr līdz spēles beigām nespēja salauzt liepājnieku aizsardzību, līdz ar to HK “Liepāja” svinēja uzvaru savās mājās.

Nākamā un HK “Liepāja” pēdējā mājas spēle šajā sezonā norisināsies jau šo sestdien, 16. februārī pulksten 17:00, kad pretī stāsies HK “Lido”. Atgādinām, ka ieeja uz spēli ir bez maksas.