HK Liepāja OHL šīs sezonas mājas spēles noslēdz ar uzvaru

Vakar, 16. februārī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīt “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta spēle, kur laukumā tikās HK “Liepāja” un HK “Lido”. Šī liepājniekiem bja šīs sezonas pēdējā mājas spēle, kuru noslēdz ar uzvaru, 5:4.

Spēli atklāja Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņi ar īpašu performanci, kura simbolizēja komandas darbu, treniņu nozīmi un to, ka Liepājā ir viss nepieciešamais, lai spētu kļūt par profesionālu hokejistu. Savukārt, spēli ar svinīgu uzrunu pagodināja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis, pasakoties par komandas darbu un vēlot veiksmi atlikušajās spēlēs, kā arī apņēmību gatavojoties jaunajai sezonai.

Pirmais un otrais periods aizritēju par labu viesiem, izvirzoties vadībā ar 0:2. Savukārt trešajā periodā liepājnieku labā pirmos vārtus guva Bruno Zabis (#10). Īsi pēc tam, otros vārtus pretinieku sargātajos vārtos raidīja Egils Kalns (#13). Trešos vārtus vairākumā guva Romāns Ņekļudovs (#36), panākot rezultāta izlīdzinājumu 3:3. Ceturto vārtu autors bija Iļja Žučkovs (#18), savukārt piektos un liepājnieku uzvaras vārtus guva Bruno Zabis (#10), spēli noslēdzot ar 5:4.

Pēc spēles HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs atzina, ka komandai šajā spēlē bija papildu slogs, ņemot vērā, ka šī bija sezonas pēdējā mājas spēle, “Bet skatītājiem šī spēle noteikti patika, jo bija daudz gūto vārtu”. “Paldies visiem skatītājiem par milzīgo atbalstu visas sezonas garumā,” piebilda Bogdanovs, sakot, ka tagad nedaudz jāatpūšās un jāturpina cīnīties, jo nākamnedēļ gaidāmas trīs izbraukuma spēles.

Nākamā spēle otrdien ar HK “Prizma” pulksten 19:00, Volvo SC ledus hallē.