HK Liepāja neizdevās pārspēt Čalpas sargātos vārtus

Šodien, 13. novembrī tika aizvadīta “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēle starp HK Liepāja un HK Kurbads. Spēlei sākoties, Kurbads atklāja rezultātu jau pirmajās 30 sekundēs un nepilnu trīs minūšu laikā guva vēl vienus vārtus. Tomēr atlikušais perioda laiks tika aizvadīts bez vārtu guvumiem.

Otrā perioda laikā liepājniekiem bija vairākas iespējas spēlēt vairākumā, tomēr tas nenesa vārtu guvumus. Savukārt Kurbads vārtu starpību palielināja par vēl vienu punktu panākot 3:0 mājinieku labā.

Izbraukuma spēles, trešās trešdaļas sākumā, kurbadieši izmantoja liepājnieku mazākumu un guva jau ceturtos vārtus. Atlikušā perioda laikā HK Liepāja cīnījās līdz galam, nezaudējot cerību samazināt vārtu starpību, tomēr spēles izskaņā HK Kurbads guva vēl divus vārtus, atstājot liepājniekus ar rezultātu 6:0.

Nākamā OHL spēle norisināsies Liepājas Olimpiskā centra Ledus hallē, 21. novembrī, pulksten 19:30.