HK “Liepāja” aptur HK “Zemgale/LLU” septiņu uzvaru sēriju

16.janvārī, “Optibet” Hokeja līgas regulārā čempionāta izbraukuma spēlē, HK “Liepāja” pēcspēles metienos uzvarēja HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 5:4. Līdz ar to, HK “Zemgale”/LLU vakar pārtrauca septiņu uzvaru sēriju OHL regulārā čempionāta spēlēs.

Pirmais periods tika aizvadīts bez vārtu guvumiem abās komandās, savukārt otrā perioda pirmajās minūtēs spēles rezultātu atklāja jelgavnieki. Tomēr, ilgi nebija jāgaida līdz HK “Liepāja” izlīdzināja rezultātu un precīzu metienu pretinieku komandas vārtos raidīja uzbrucējs Frenks Razgals (#41). Otros vārtus liepājnieku labā guva uzbrucējs Egils Kalns (#13) un periods noslēdzās ar 2:4 HK “Zemgale/LLU” labā.

Trešais periods bija spraiga cīņa starp abām komandām. Lai gan HK “Zemgale/LLU” bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tas tomēr neapturēja liepājniekus no cīņas par uzvaru. Trešos vārtus liepājnieku labā un savus pirmos Latvijas hokeja virslīgas vārtus guva Deniss Vilmans (#46), samazinot rezultāta starpību līdz minimumam 3:4. Izšķirošos vārtus, izlīdzinot spēles rezultātu un panākot pagarinājumu, guva HK “Liepāja” uzbrucējs Iļja Žučkovs (#18).

Papildlaiku abas komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem, līdz ar to, spēles rezultāts tika izšķirts pēcspēles metienos. Pēcspēles metienos precīzs bija Frenks Razgals (#41), savukārt uzvaras vārtus guva Iļja Žučkovs (#18).

Nākamā HK “Liepāja” “Optibet” hokeja līgas mājas spēle norisināsies 23.janvārī, plkst. 19:30, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē.