HK “Liepāja” Amber Puck PRO 2019 izcīna sudrabu

Trīs dienu Amber Puck PRO 2019 turnīrā no 30.augusta līdz 1.septembrim, HK “Liepāja” izcīnīja sudraba medaļas. 30. augustā liepājnieki aizvadīja spēli pret poļu komandu HS “Torun”, kur spēles izskaņā piekāpās ar rezultātu 1:2. Sestdien, 31. augustā HK “Liepāja” nospēlēja sauso spēli pret HS “Rīga” – 7:0. Svētdien, 1. septembrī liepājnieki piekāpās HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:4.


Kā pastāstīja HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs, turnīrs deva labu ieskatu, lai izvērtētu komandu uzsākot sezonu, “Ja skatās uz visām trim aizvadītajām spēlēm atsevišķi, tad var teikt, ka divās no tām varēja redzēt stabilitāti taktikas izpildījumā, savukārt trešajā spēlē pietrūka emocijas, līdz ar to taktiskais zīmējums netika izpildīts.” “Tomēr, pozitīvi ir tas, ka varējām izvērtēt kā komanda strādā kopumā, tai pat laikā izmēģinot dažādus sastāvus,” piebilda M. Bogdanovs.


Savukārt savu pirmo Optibet Hokeja līgas spēli HK “Liepāja” aizvadīs mājās, Liepājas olimpiskā centra Ledus hallē, 11. septembrī, plkst. 19:30 pret aizvadītās sezonas čempioni HK “Mogo”. “Šobrīd vēl ir laiks līdz sezonas sākumam, uzdevumi ir skaidri, kas vēl paveicami, lai jaunajā sezonā varam ieiet pilnā kaujas gatavībā,” tā par sezonas sākumu izteicās M. Bogdanovs.

Share