Graujoša uzvara spēlē pret HK “Dinaburga”

Trešdien, 18. septembrī, HK “Liepāja” devās “Optibet” hokeja līgas izbraukuma spēlē uz Daugavpili, kur tikās ar HK “Dinaburga”. Šajā spēlē HK “Liepāja” izcīnīja grandiozu uzvaru – 6:1.

Pirmajā periodā rezultatīvi nospēlēja Marks Kaleiņikovs un Bruno Zabis, kuri abi piedalījās pirmo vārtu guvumā, bet HK “Dinaburga” atspēlējās otrā perioda vidū.

Neizšķirts saglabājās līdz trešā perioda sākumam, bet tad HK “Liepāja” pārņēma iniciatīvu, pusotrā minūtē divus vārtus guva Marks Kaļeiņikovs un Iļja Žučkovs. Savukārt Bruno Zabis panāca 4:1. Spēles izskaņā HK “Liepāja” lielajā vairākumā guva vēl divus, kuru autori bija Reinis Demiters un Mārtiņš Oskars Freimanis, panākot 6:1.

Kā vēsta portāls sportacentrs.com, Zabim šī bija otrā spēle ar četriem punktiem pēc kārtas un viņš kļuvis par līgas rezultatīvāko spēlētāju, sezonas ievadā trīs mačos sakrājot deviņus punktus. Zabis tiešā veidā piedalījies 75% “Liepājas” vārtu guvumos sezonas ievadā.

Nākamo spēli HK “Liepāja” aizvadīs izbraukumā Rīgā, 25. septembrī, plkst. 19:00, tiekoties ar HK “Kurbads”.

Spēles tiešraide skatāma sportacentrs.lv.