Bogdanovs: Neskatoties uz rezultātu, ģērbtuvēs puišus paslavējām

8. decembrī, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta “Optibet” hokeja līgas kārtējā spēle, kur spēkiem mērojās HK “Liepāja” ar HK “Kurbads”. Šajā spēlē viesu vienība guva pārliecinošu uzvaru pār mājiniekiem HK “Lāiepja” ar rezultātu 0:4.

Pirmais periods aizritēja HK “Kurbads” labā, gūstot vienus vārtus. Lai gan pretinieki sagādāja liepājniekiem vairākas iespējas spēlēt vairākumā, tomēr vārtus reaēlizt neizdevās.

Otrajā periodā viesu vienība liepājnieku vārtos raidīja vēl divas ripas, palielinot rezultātu līdz 0:3. Šo periodu liepājnieki aizvadīja bez pārkāpumiem. Trešājā periodā viesu komanda raidīja vēl vienu precīzu ripu HK “Liepāja” vārtos, spēli noslēdzot ar 0:4.

Pēc spēles HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs uzsēvra, “Lai gan spēles rezultāts bija bez vārtu guvuma, spēles zīmējums, kurš tika uzlikts komandai tika gandrīz izpildīts. Pašatdeve bija līmenī un, protams, puiši spēlei ar čempioniem papildus gatavojās. Neskatoties uz rezultātu, ģērbtuvēs mēs puišus paslavējām.”

Nākamo OHL spēli liepājnieki aizvadīs 19. decembrī, LOC ledus hallē, pulksten 19:30, kad cīņā par trīs punktiem stāsies pretī HS “Rīga”.