Bitēm uzvarā pār Kretingos Grifai

2. maijā Liepājas olimpiskā centra ledus hallē aizvadīta vēl viena spēle Liepājas Veterānu hokeja čempionāta ietvaros, kur laukumā tikās “Bites” pret “Kretingos Grifai”. Šajā duī Bites bija pārākas ar rezultātu 7:4.

Pirmo periodu komandas noslēdza ar neizšķirtu, 1:1, savukārt otrajā periodā “Bites” guva pārsvaru, 4:3. Trešajā periodā “Kretingos Grifai” izdevās gūt vairs tikai vienus vārtus, kamēr “Bites” pretinieku vārtos raidīja trīs ripas, spēli noslēdzot ar 7:4.

Vārtus “Bites” labā guva – Oskars Jurčenko, Arnis Seidlers (trīs vārtu guvumi), Raitis Pujāts (divi vārtu guvumi), Ainars Balceris.

Vārtus “Kretingos Grifai” labā vārtus guva – Ernestas Stonkus (divi vārtu guvumi), Nikolaj Timofejev, Marius Puskorius.