Atzīstam HK “Zemgale/LLU” pārākumu

HK “Liepāja” aizvadīja OHL spēli pret HK “Zemgale/LLU” un atzina pretinieka pārākumu ar rezultātu 1:7 (0:3; 1:2; 0:2).

Pirmajā periodā vārtos stājas jaunais Edijs Ozols. Vārtus zaudējam jau spēles ceturtajā minūtē, nākošos divus – spēlējot mazākumā, bet savu vairākumu nerealizējam – 0:3.

Otrajā trešdaļā pirmos pretinieka gūtos vārtus tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanās neieskaita. Rotācija notiek ar mūsu vārtsargiem, un  līdz spēles beigām tos sargā Kārlis Zakrevskis. Divas reizes šajā trešdaļā vārtsargs kapitulē, bet perioda pēdējā minūtē vārtus gūst Valters Freijs (Ņekļudovs, Korņilovs) – 1:5.

Trešajā trešdaļā vēl divas reizes HK “Zemgale/LLU” raida ripu HK “Liepāja” vārtos, un ar rezultātu 1:7 spēle ir noslēgusies.

HK “Liepāja” trīs sezonas spēlēs ir ieguvusi vienu punktu, un nākošo spēli aizvadīs savā laukumā sestdien, 22. septembrī, pulksten 17.00 pret HK “Prizma”.