Attīstības nometne topošajiem hokejistiem

HK “Liepāja” sadarbībā ar Liepājas sporta spēļu skolu (LSSS) rīko nometni jauniešiem dažādās vecuma grupās, lai attīsītu iemaņas hokejā. Šī nometne ir izveidota jauniešiem, kuri savas prasmes un centību parāda netikai hokeja treniņos, bet ir priekšzīmīgi arī ikdienā un skolā.

Kā pastāstīja HK “Liepāja” kluba valdes priekšsēdētājs Andrejs Žukovs, šī nometne apliecina kluba vīziju par jauniešu iespējām spēlēt hokeju un attīstīt sevi profesionālu treneru vadībā, kuru vidū, ir arī HK “Liepāja” treneri. “Mēs vēlamies dot iespēju jauniešiem, kuri jau šobrīd treniņos un ikdienā pierāda savu centību, trenēties kopā ar hokeja kluba un sporta skolas treneriem. Šie nometnes treniņi ir īpaši ar to, ka šeit piedalās ierobežots skaits jauniešu, kuriem ir nedalīta treneru uzmanība, sanāk gandrīz kā individuālie treniņi. Tāpat šī nometne ir svarīga pašiem treneriem, lai labāk kopā sastrādātos un izveidotu labāku komunikāciju, jo ikdienas steigā visiem kopā sanākt nesanāk tik bieži,” tā pastāstīja Žukovs.

Šāda veida nometnes ir plānotas regulāri, lai sporta skolas audzēkņiem būtu lielāka motivācija sevi pierādīt. Jau vēstīts, ka HK “Liepāja” viena no svarīgākajām vīzijām par Liepājas hokeja attīstību ir jauniešu izglītošana, lai Liepājā augtu jauna un spēcīga hokejistu paaudze.

Share