Ar spēli pret HK “Kurbads” noslēgta regulārā sezona

“Optibet” hokeja virslīgas regulāro sezonu vakar, 11. martā, hokeja klubs “Liepāja” noslēdza ar spraigu spēli pret  HK “Kurbads” un rezultātu 2:3,  un  4. vietu regulārā turnīra kopvērtējumā.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki spēles pirmajā trešdaļā, taču otrās trešdaļas sākumā to izlīdzināja OHL vārtu debitants Karolis Krasilnikovas, kam šie bija pirmie gūtie vārti sezonā.

Spēles turpinājumā HK“Kurbads” vienība atspēlējas vēl par diviem vārtiem, un tikai 40 sekundes pirms spēles beigu sirēnas precīzs bija Paulius Rumševičius, kurš tāpat kā komandas biedrs Krasilnikovas atzīmējās ar pirmo vārtu guvumu OHL sezonā, taču tas nemainīja spēles izskaņas rezultātu.

Punkts spēlē arī Romānam Ņekļudovam, Reinim Demiteram, Valteram Freijam un Mārim Miezim. Par labāko spēlētāju liepājnieku rindās atzīts Rihards Ričards Fomins.

HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs par aizvadīto spēli: “Labu momentu netrūka, kurus varējām realizēt, tāpēc arī spēles rezultāts nav apmierinošs. Bet spēle kopumā dinamiska, ar uzdevumu izpildi un pašatdevi esmu apmierināts. Gatavojamies izslēgšanas turnīra cīņai.”

Nākamā spēle tiks aizvadīta otrdien, 17. martā, plkst. 19:30, kad Liepājā tiks uzņemta HK “Zemgale/LLU” vienība, un līdz kādas komandas divām uzvarām norisināsies cīņa izslēgšanas spēļu 1/4 finālā par iekļūšanu pusfinālā.