Aizvadīta vārtu guvumiem bagāta spēle

10. aprīlī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta Liepājas Amatieru hokeja čempionāta spēle, kur šoreiz laukumā tikās “ZIG-ZAG” pret “EGO”. Šajā, vārtu guvumiem bagātajā spēlē, uzvaru svinēja “ZIG-ZAG” ar rezultātu 10:9.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Kristaps Bžuāts no “EGO”. Rezultātu par labu “ZIG-ZAG” izlīdzināja Igors Meņko. Šajā periodā “EGO” izdevās vēlreiz izrauties vadībā, kad Renārs Butāns raidīja precīzu ripu zigzagiešu vārtos, tomēr “ZIG-ZAG” izlīdzināja rezultātu, šoreiz vārtus guva Krists Līvs un periods noslēdzās ar 2:2.

Otrajā periodā vārtus “EGO” labā guva – Kristaps Bužāts (divi vārtu guvumi), Ingus Kisielis. Savukārt “ZIG-ZAG” labā vārtus guva – Iļja Grekovs (trīs vārtu guvumi), Arturs Sopožņikovs, Raitis Pujāts, Renārs Zeltiņš. Perods noslēdzās ar 8:5 “ZIG-ZAG” komandas labā.

Trešajā periodā pie vārtu guvumiem “ZIG-ZAG” komandas labā tika – Raitis Pujāts un Iļja Grekovs, savukārt “EGO” komandas labā vārtus guva – Renārs Bāutns, Regnārs Alksnis, Dāvis Paipa (divi vārtu guvumi). Lai gan “EGO” tršeajā periodā guva četrus vārtus, tomēr ar to nepietika, lai gūtu uzvuru un tikai ar vienu vārtu pārsvaru uzvaru šajā mačā svinēja “ZIG-ZAG”.