Aizvadīta šī gada pirmā OHL mājas spēle

Vakar Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta HK “Liepāja” pirmā šī gada “Optibet” hokeja līgas mājas spēle, kurā tikās ar vicelīderi HK “Prizma”. Spraigās spēles izskaņā, viesu komanda tomēr guva virsroku un spēle noslēdzās ar 2:4, HK “Prizma” labā.

Sēples rezultātu pirmajā periodā atklāja HK “Liepāja” uzbrucējs Aleksandrs Visockis (#8). Tomēr īsi pirms perioda beigām, viesu komanda izmantoja vairākumu un izlīdzināja rezultātu 1:1.

Otrā perioda sākumā viesu vienība izvirzījās vadībā, tomēr perioda izskaņā ar precīzu metienu pa HK ”Prizma” sargātajiem vārtiem, izcēlās HK “Liepāja” komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs (#17).

Trešais periods veiksmīgāks bija viesu komandai izvirzoties vadībā ar rezultātu 2:3, un spēles izskaņā raidot ripu tukšos vārtos, palielināja rezultāta atšķirību līdz 2:4.

Pēc spēles HK “Liepāja” galvenais treneris Maksims Bogdanovs atzina, ka lielākā problēma bija ar uzbrukuma sākumu. “Pirmais periods skatoties pēc metieniem bija neizdevies. Varējām atbruņot, labi un aktīvi nospēlēt aizsardzībā, bet ar uzbrukuma sākumu bija problēmas. Jāpiebilst, ka vārtsargs Kristaps Nazarovs visu spēli turēja tonusā un nospēlēja labi. ”

Savukārt HK “Prizma” galvenais treneris Ēriks Miļuns, sarunas sākumā apsveica HK “Liepāja” treneri Maksimu Bogdanovu ar sava audzēkņa Rūdolfa Balcera panākumiem spēlējot NHL. “Tas noteikti ir arī Maksima un visas Liepājas nopelns,” piebilda Miļuns uzsverot, ka arī HK “Liepāja” šajā sezonā vēl parādīs zobus un gūs panākumus, jo uzvarēt var jebkuru komandu.