21 vārtu guvums 2 spēlēs

2. decembrī tika aizvadītas divas Liepājas Veterānu hokeja līgas spēles un abas spēles izcēlās ar augstu rezultivitāti. Spēļu laikā kopā tika gūti divdesmit vieni vārti.

Pirmajā dienas spēlē sacentās “Egoisti” ar “Zig Zag” un pēc spraigi aizvadītiem trīs periodiem spēle tika noslēgta ar 8:4 “Zig Zag” komandas labā.

Jau ar pirmā perioda sākumu “Zig Zag” demonstrēja savu pārākumu, kad nepilnas minūtes laikā Mareks Veško raidīja divas ripas “Egoistu” vārtos. Pēc pirmajām nospelētajām minūtēm rezultāts tā arī saglabājās 2:0 zigzagiešu labā.

Otro periodu “Egoisti” uzsāka daudz veiksmīgāk un 58. sekundē Ingus Kiselis guva vārtus egoistu labā, samazinot rezultātu starpību līdz minimumam. Ar to viss vēl otrajā periodā nebija galā, jo trīs minūtes vēlāk Andris Karulis guva vārtus “Zig Zag” labā, bet īsi pēc tam Ivars Laivenieks atguva vienus vārtus egoistiem. Savukārt perioda izskaņā zigzagieši tika pie vēl četriem vārtu guvumiem un to paveica Andis Bērziņš, Mareks Veško, Oļegs Zubrilins un Uldis Brucis, noslēdzot otro periodu stabilā pozīcijā ar 7:2.

Arī trešo periodu egoisti iesāka ar vārtu guvumu, kad pēc Renāra Butāna piespēles vārtus guva Ģirts Cēlājs, bet pāris minūtes vēlāk vēl vienus vārtus “Egoisti” labā izdevās gūt pašam Renāram Butānam. Tomēr vairāk arī egoistiem neizdevās pārspēt Krista Bergmaņa sargātos vārtus un trešā perioda beigās vārtu starpību palielināja Anda Bērziņa precīzais metiens panākot pārliecinošu 8:4 “Zig Zag” uzvarā pār “Egoisti”

Par spēles labākajiem spēlētājiem tika atzīti Mareks Veško (“Zig Zag”) un Ingus Kiselis (“Egoisti”).

Otrajā dienas mačā tikās HK “Tosmare” un Bites, kur ar pārliecinošu rezultātu 6:3 uzvaru izdevās gūt HK “Tosmare” komandai.

Līdzīgi kā iepriekšējā mačā arī šajā spēlē uzvarētājvienība iesāka ar labi aizvadītu pirmo periodu.

Pirmos spēles vārtus guva Igors Kratovskijs no HK “Tosmare”, izmantojot skaitlisko vairākumu. Neilgi pēc tam tosmarieši palika mazākumā, bet tas viņus neapturēja no tikšanas pie vēl vieniem vārtiem, ko panāca Jānis Beķeris. Pēc pirmā perioda HK “Tosmare” vadībā ar 2:0.

Otrais periods izrādījās vienlīdzīgi rezultātīvs abām komandām. Jau pašā perioda sākumā “Bites” guva savus pirmos vārtus, kad ripu vārtos raidīja Oskars Jurčenko. Savukārt neilgi pēc tam HK “Tosmares” rindās precīzi nospēlēt izdevās Janekam Čerņecovam un Jānim Beķerim, abiem gūstot pa vārtiem komandai esot skaitliskajā vairākumā. Pēc tam, kad komandas atkal spēlēja vienādos sastāvos, otros vārtus “Bites” lābā izdevās gūt Ivaram Kuzņecovam. Otrais periods tika nolēgs ar 4:2, kur aizvien vadībā atradās HK “Tosmare”.

Arī trešajā periodā tosmariešiem izdevās raidīt divas ripas bišu vārtos, bet šoreiz abi vārtu guvumi vienādos sastāvos. Par šiem vārtu guvumiem parūpējās Jānis Beķeris un Georgijs Čirkovs, panākot 6:2. Arī “Bites” tika pie vieniem vārtiem, turklāt pašā spēles izskaņā, 12 sekundes pirms pamatlaika beigām, un to paveica Raitis Pujats un tā arī noslēdzās trešais periods ar HK “Tosmare” uzvaru.

Par šīs spēles labākajiem spēlētājiem tika atzīti Jānis Beķeris (HK “Tosmare”) un Raitis Pujats (“Bites”)

Share